Home دستگاه تناسلی کیست رحم وتخمدان
arrow
کیست رحم وتخمدان

کیستها به خاطر سفت شدن چربیها

ومخاط متراکم شده در رحم وتخمدان چدیدار میشوند که به خاطر افراط در تناول غذاهایی است که باعث چربی ومخاط میشوند مانند شیر وشکر ومیوه ها واب میوه وغذاهای چرب وحیوانی .

درمان:

با قطع کردن این نوع غذاها وشروع به برنامه غذایی ماکروبیوتیک درمان حاصل میشود. توصیه میکنیم که از ماسک زنجبیل گرم بر روی رحم وتخمدان روزانه بمدت 10- 14 روز استفاده شود.

اما ترشحاتی که با رشد کیستها وورم همراه نیست نیاز به ماسک زنجبیل ندارد، بلکه بهترین راه معالجه ان استفاده از مام گرفتن لگنی است که از برگ ترب سفید خشک شده در ان ریخته باشیم.

طرز تهیه این حمام:

برط ترب سفید یا کلم رادر سایه خشک کرده تا قهوهای رنگ شود سپس مقداری از ان را در اب بمدت 10- 20 دقیقه میجوشانیم ممکن است به اب مقداری نمک دریا یا گیاه دریایی (کومبو) اضافه کنیم .وقتی اب قهوهای رنگ شد ان را در لگن یا حوض کوچک ریخته ومقداری اب سرد به ان اضافه کرده وتا ناف بدن را در ان قرار میدهیم ویک حوله خشک را روی بدن قرار داده تا عرق رابگیرد وبمدت 10- 15 دقیقه در ان مینشیند.

در این هنگام جزء پایین جسم قرمز رنگ شده که علامت فعالیت رگهای خونی است وچربیها ومخاط شروع به ذوب شدن میکنند.بعد از حمام مهبل رابا مخلوطی از مقداری نمک دریا واب لیمو ترش وچای بانشا میشوییم تا چربیها ومخاط ذوب شده را بشوییم وبیرون بیاوریم.

این درمان یک یا دو هفته طول میکشد. اما باید بیمار در این مدت از برنامه غذایی سالم تبعیت کند ومخصوصا از لبنیات که علت اصلی تراکم چربیها ومخاطها در اعضاء تناسلی زن میشود پرهیز کند.در ابتداکیستها نرم بوده وبا تکرار استفاده از غذاهای نا سالم شبیه سنگ میشوند وذوب کردن انها کاری سخت میشود. باید متذکر شویم که قرصهای ضد بارداری نیز گاه در تشکیب کیستها دخالت دارند.

 
بدن
منوی اصلی
جستجو در سایت
نظرسنجی
آمار سایت
بازدیدهای محتوا : 169962
 3 مهمان حاضر
معرفی کتاب

 چاپ اولین کتاب های ماکروبیوتیک در ایران. جهت توضیحات و خرید بر روی کتاب ها کلیک کنید

 

 

صفحه نخست :: پرسش و پاسخ :: کتابخانه :: نما :: درباره ما :: تماس با ما
صفحه نخست تماس با ما